Aktiivne puhkus

Roosta Puhkeküla seikluspark

Roosta Seikluspark pakub põnevust, seiklust ja tõelist eneseületust! 2009. aastal avatud seikluspark erineb oma konkurentidest ainulaadse projekti ja atraktsioonide poolest, mis kindlustavad erakordse elamuse. Seikluspark pakub lõbusat ajaviidet peredele, põnevat võistlust meeskonnamängudeks, vahvat elamust koolilastele ja eneseületust kõigile neile, kes kardavad kõrgust, sest just teie jaoks korraldame seikluspargis ronimisretki ka öösiti!

Roosta Seikluspargis on kolm rada:

  • Sinine rada on mõeldud lastele ja koosneb kaheksast kergest ja atraktiivsest elemendist, mis asuvad meetri kõrgusel. Vanematel on seega mugav lapsi jälgida ja võimalik neid vajadusel abistada. Sinine rada sobib ka noortele oma võimete testimiseks, et veenduda, kas tasub minna järgmistele radadele.
  • Punane rada on keskmise raskusega, paikneb 4-5 meetri kõrgusel ja koosneb kaheteistkümnest elemendist. Vaheldusrikas rada pakub piisavalt elamusi nii algajatele kui ka juba kogenud seiklejatele.
  • Must rada asub 8-10 meetri kõrgusel ja on kombineeritud kolmeteistkümnest ronimis- ja laskumiselemendist. Raja läbimiseks on osalejatel vaja jõudu, osavust ja sihikindlust. Palju elevust pakub sel rajal ka 60-ne meetri pikkune köistee.

Roosta Seikluspark on 1. oktoobrist kuni 30. aprillini avatud vaid ettetellimisel vähemalt 10-liikmelistele gruppidele. Igapäevaselt avame pargi taas 1. mail.

Mars ratsatalu

Asukoht: Riguldi küla / Rickul, Noarootsi osavald
Telefon: 50 55358
e-post: [email protected]
Teenused: ratsutamise algõpe, ratsamatkade korraldamine, hobusuusatamine.

Linnuvaatlustornid Saare külas

Saare külas Sutlepa mere ääres on vaatetorn, vaateplatvorm, lõkkekoht, parkla koos wc ja kahe omanäolise pilliroost matkamajaga.

Osmussaar

Veeda meeldejäävad hetked Osmussaarel.

Kaskater OÜ

Transporditeenuse osutamine Osmussaarel.

Lahtioleku aeg: 24/7 kokkuleppel.

Telefon: 5013 700

e-post: [email protected]

Osmussaare Fond SA

Meretransport Osmussaarele, giiditeenus Osmussaarel ja merepäästeteenus merel.

Lahtioleku aeg: 24/7 kokkuleppel.

Telefon: 5664 5777

E-post: [email protected]

Konksmoorid OÜ

Teenused: Toitlustus, puhkusereiside korraldus.

Telefon: 5663 3777

e-post: [email protected]